| Mara1997 a întrebat:

Bună seara TPU, bine v-am regăsit, frumoşi şi energici ca de obicei!
TPU, vreau să mă reapuc de sală din vară dupa ce termin cu examenele, am facut și înainte, luam gainerul gfx 8 şi Probolan 50. Am avut parte de rezultate super repede, acum bine delinde de organism, credeți ca ar mai avea același reacției? Parere generala.

Răspuns Câştigător
| Mejdej a răspuns:

Daca ti-a mers bine atunci trebuie sa iti mearga si acum. Ai grija si la alimentatie si minim 8 ore de somn.