| nopainkiller a întrebat:

Buna seara tuturor! Aceasta intrebare se incardreaza in categoria fitness. Vreau raspunsuri serioase, fara glume...
Vreau sa stiu cauza pentru care rotundul mic si rotundul mare, de la muschii spatelui, difera in ambele parti, adica in stanga este mai mic decat in dreapta. Explicati cauze, si remedieri daca se poate.
Astept raspunsul vostru. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa exercitiillor unilaterale, executia incorecta pot fii multe. In principal existã o parte dominantã, dar daca ai deficiente de marimi foarte vizibile si forta diferã nu e tocmai ok. Cel mai bine reduci si adaugi unilateral