| anonim_4396 a întrebat:

Buna stie cineva un program pentru crestere musculara sau exercitii dar pe care sa le fac acasa deoarece nu prea am timp sa merg la sala!

5 răspunsuri:
| AntrenorFitness a răspuns:

Flotari, Flotari inverse, Tractiuni, Genuflexiuni, Fandari, abdomene... dar nu vei reusi sa cresti in masa musuclara lucrand doar cu greutatea corpului tau!
Este foarte greu.
http://www.despreculturism.ro/......ulara.html

| AssaSinNKidD a răspuns:

Buna. Deci: Eu am mers la sala dar luna asta nu am mai putut. Si am hotarat sa lucrez acasa: Flotari (10 serii a cate 30 flotari); Genoflexiuni(10 serii a cate 3 geno); Abdomene ( Toate tipurile cate 30-50) (ti-as recomanda pentru abdomen sa te uiti pe youtube); Si sa mananci mult (In timp ce lucrezi o ata se rupe si in locul aceleia se pune mancare). E indicat sa mananci : carena, oua, sa bei lapte.

*Flotaritongueentru piept
*Abdomeentongueentru abdomen
*Genoflexiunitongueentru picioare

Sper ca te-am ajtuat. Funda te rog? :*

| Cosmin86 a răspuns (pentru AssaSinNKidD):

Corpul are doar "piept, abdomen, picioare"? restul grupelor cui le lasi?

si abdomene = cele mai proaste exercitii pentru abdomen.

copil mic... "raspuns tampit + funda"... PENIBIL

| zilar18 a răspuns (pentru Cosmin86):

Daca tot raspunzi altora ca nu stiu, in loc sa intri aici si sa le comentezi altora mai bine ajuta-ma pe mine si da un raspuns mai bun ca al lorwinking!

| Cosmin86 a răspuns (pentru zilar18):

Nu am ce raspuns sa-ti dau, acasa NU PUI MUSCHI. Astea sunt aberatii de copii mici.

Doar copiii mici firavi si pampalai incearca sa puna muschi acasa!

Du-te la sala si fa-ti o alimentatie speciala, apoi mai vorbim.