| Dia37Andreea a întrebat:

Buna. Stiti cumva cat costa antrenorul personal la sala Max Gym Ploiesti? Si daca stiti cum se face si abonamentul? O luna am platit pe sedinta de proba si vreau sa trec pe abonament.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce pachet de abonament preferi!
https://maxgym.ro/tarife/

Abonamnetul lunar este 129 lei/luna fara trainer personal, care se achita separat, in functie de cate sedinte lunare faceti.
(Plata anternorului cred ca-i undeva la 20-30 lei pe sedinta, peste plata lunara a abonamentului).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Au antrenor personal.
Dar tu de care abonament ai facut?
Se pare ca te costa 150 fara antrenor.
Si 120 cu antrenor.