| Ta12ta a întrebat:

Buna,, sunt baiat si as vrea sa ma epilez pe picioare pentru ca am auzi ca toti fotbalistii o fac,, sa o fac sa nu?

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu zic sa nu te epilezi, dar sunt picioarele tale asa ca fa cum iti place.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, e ceva normal dar ai grija ca o sa iti cresca dubli parul pe piciore.

| Danysan a răspuns:

O sa ai mari prb -pilozitate din exces si totusi esti barabt ce conteaza pana la urma -pe picioare!

| Wehes a răspuns:

Singurul sport in care as aproba epilarea parului de pe, picioare ar fi Culturismul, unde ai ce arata : gambe, coapse etc. Si acolo, doar in pragul concursurilor.
Daca nu te pregatesti de vreun concurs de culturism, atunci lasa dracu Bigu` si cauta-ti alte ocupatii.

| AllinaDaniella a răspuns:

Esti baiat, stai linistit ca nu te omoara nimeni daca ai par pe picioare. Sau te incomodeaza cand te imbraci in rochie? Pff. Porti si tocuri?

| adrianadi97 a răspuns:

Si eu sunt baiat si sunt Kickboxer, adica amandoi suntem sportivi.Eu imi pun mainile in cap cand vad baieti cu iritatii pe picioare din cauza epilatului.Esti baiat frate....asta e doar parerea mea si probabil a inca 300 de oameni de la mine din sala.

| Copiliţă a răspuns:

- Eu sunt curioasa care va mai fii diferenta dintre barbati si femei peste 2-3 ani? Ca voi aveti oua si noi nu? Ca de epilat se expileaza toti mai multi de pensat la fel!

| XTraLaLaXDianaX a răspuns:

Faci cum vrei. Si voi astia, daca tipu` vrea sa se epileze sa o faca. Adica asta inseamna ca tine la fizicul lui si sincer, e mai urat sa vezi pe cineva cu droaia de par pe picioare decat epilat. happy

| Ana66 a răspuns:

Nu e cam dureros...