| vlady434 a întrebat:

In cateva zile vreau sa ma apuc de sala (pentru prima data). Vreau sa stiu cu ce ar trebui sa incep, adica cu ce exercitii.Am nevoie de un program bun de antrenament si exercitii pe masura. Am 16 ani, 174 cm si 63kg.

6 răspunsuri:
| Kennedy97 a răspuns:

Nici eu nu fac sală de mult timp (5 luni). Însă îmi aduc aminte cu ce am început. Cu câteva serii sănătoase de abdomene, după care mi-a fost făcut un program, după ce am insistat asupra antrenorului.Deci, în concluzie, vorbeşte cu antrenorul pentru un program.El ştie exact de câte serii şi câte repetări ai nevoie.Multă Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| Wehes a răspuns:

Un full-body sa, simti putin febra musculara. ( pentru inceput )

Răspuns utilizator avertizat