| Me0 a întrebat:

Sunt slaba insa sunt "pufoasa" adica nu am masa musculara. Problema imi este in zona feselor si picioarelor, as vrea sa fie mai ferme insa imi e teama ca daca voi face sala mi se va topi acea "grasime" si mi se vor aplatiza fesele si nu vreau astalaughing (nu stiu cum altfel sa va spun problema mea big grin ) Deci, asa este?

8 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Asa ai vazut tu fetele care fac fitness, cu fundul plat? Din contra, datorita genuflexiunilor o sa ai un fund de invidiat.

| Me0 explică (pentru SiLaS):

Da, dar cineva mi-a spus ca prima data se topeste acea grasime si dupa se formeaza masa musculara.

| Me0 explică (pentru SiLaS):

Da, dar cineva mi-a spus ca prima data se topeste acea grasime si dupa se formeaza masa musculara..Cum este?

| SiLaS a răspuns (pentru Me0):

Nu se topeste in totalitate, ramai cu un strat foarte mic daca ai grija de alimentatie, masa musculara se formeaza pe parcurs.

| aurelian087 a răspuns:

Ce zici tu tine de science fiction nu are logica, chiar daca asa s-ar pune problema si o sa ti se "aplatizeze fesele" mananci o shaorma si a doua zi vei avea iar un c.u.r pufos.

| Me0 explică (pentru aurelian087):

Ai inteles la ce m-am referit?

| aurelian087 a răspuns (pentru Me0):

Da am inteles clar, uite ca iti si mai explic odata: Mergi la sala fara teama ca nu te vei alege cu un fund plat din contra vei arata mult mai bine daca vei avea rabdarea si determinarea necesara pentru a practica acest sport.

| Me0 explică (pentru aurelian087):

Am inteles, multumesc frumos!