| GoLoveYourself a întrebat:

Bună! Știți vreo sală de gimnastică artistică în București care oferă cursuri și pentru adulți începători?

5 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Mai repede in ukraine sau la chisinau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Oriunde în țară? Dacă ești dispus/ă să călătorești spre orice loc, e OK... dacă NU, specifică măcar județul!

| GoLoveYourself explică (pentru anonim_4396):

București

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoLoveYourself):

Bună din nou.

Acum, dacă tot ai editat întrebarea corespunzător, cu informațiile lipsă, repune-o pe site!

Poate vei primi răspunsuri corespunzătoare...

| Cristina12387 a răspuns:

Si eu eram pasionata de gimnastica artistica (pentru incepatori) cand eram mica. Nu am avut niciodata gandul sa fac performanta, ci mai mult pentru distractie. Faceam acasa si prin spatele blocului cu niste prietene tot felul de exercitii. Eram foarte flexibila. Dupa ce am mai crescut am cautat cursuri de gimnastica artistica pentru adulti incepatori, dar nu am gasit asa ceva. Acum nu stiu daca as mai fi buna de asa ceva. Oricum daca gasesti un astfel de curs poti sa ma anunti si pe mine daca vrei. happy