| Editzelu a întrebat:

Am 21 de ani si as vrea sa ma apuc de football.Nu am jucat niciodata decat cu prietenii si la scoala.Am vreo sansa sa excelez si sa ajung mare fotbalist?

Răspuns Câştigător
| kavasaki99 a răspuns:

Daca esti talentat da!

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sa ajungi mare fotbalist nu ai nicio sansa la 21 de ani. Totusi, ar fi o idee buna sa joci in continuare. Este sanatos si distractiv.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, ca sa faci fotbal de performanță trebuie sa incepi de la varste mici, pana in 20 de ani, acum este prea tîrziu, ca si cu muzica, nu te poti apuca de un instrument muzical pian chitară orgă la 20 /21 ani, trebuie sa incepi sa studiezi de mic ca la 20 21 ani sa poti face performanță, ca si la fotbal.

| Dumbi a răspuns:

Poti sa faci fotbal de sala, Futsal. E foarte misto, si poti sa incepi si de la 21 de ani, conditia fizica nu conteaza foarte mult ca in fotbalul pe gazon. happy

| Agafita_Iusti_1990_04JQ a răspuns:

Cu antrenament! inscrie-te la un cub cevawinking