| Yoyo12345 a întrebat:

Am 19 ani si in urma cu 5 ani am practicat fotbal.M-am lasat din cauza unor probleme Acum as vrea sa ma apuc din nou. Intrebarea este credeti ca mai am vreo sansa sa ajung fotbalist tinand cont ca am 19 ani?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Depinde ce înțelegi prin "să ajung fotbalist".
Fotbaliști sunt și jucătorii de la FC Barcelona, și jucătorii de la FC Voința Cochirleni.

Dacă speri să ajungi să joci în Champions League, șansele sunt aproape zero. Dacă vrei doar să joci prin vreo echipă din liga a VI-a, asta este mai realizabil.

| Yoyo12345 explică (pentru johnnny123):

Nici chiar liga vI liga II macar ))

| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Depinde de talentul pe care-l ai, de ambitia ta, eu am invatat ca atata timp cat iti doresti faci tot posibilul sa-l faci, sa te simti fericit ca vei lupta pentru un vis pe care-l ai tu. mult succes frate