| smokeflame a întrebat:

Am nevoie de ajutorul tau.
Am 14 ani si as cam vrea sa ma apuc sa ma formez. Nu merg la niciun curs de karate sau alte chestii de genul si sunt prea mic pentru sala. Am gasit pe internet o serie de exercitii pentru Tae Knon Do(din intamplare). Acestea dureaza cam 15-20 minute in total si as vrea sa stiu care ar trebui sa fie programul meu. De exemplu luni si marti fac exercitiile, miercuri si joi pauza etc... Daca puteti sa imi propuneti un program ar fi perfect. De asemenea alte sfaturi despre ce as putea face pentru a ma dezvolta fizic sunt bine-venite. Multumesc si astept raspuns.

2 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Apuca-te de MMA. depinde ce vrei, nu am inteles prea bine ce vrei sa faci.

| RosyInferno a răspuns:

Deocamdata este tanar pentru a trage de fiare. Jocuri sportive, alergare, inot. Cam asta ti-as recomanda eu. Si da, ajutalaughing Mai mult decat fiarele, chiar.