| mczacky a întrebat:

Buna TPU as dori cateva sfaturi cum as putea sa imi maresc bratele sa le fac mari si cateva pentru abdomen ca am facut oleaca de burta si vreau sa fac astea in timp scurt o luna 2 cam asa...

Răspuns Câştigător
| PetreGabriel a răspuns:

Pentru abdomen pot sa te ajut cu http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 in cea ce priveste bratele e genetic nai ce sa faci poate basket

| mczacky explică (pentru PetreGabriel):

Basket fac dar mi sau lungit nu marit

| Cosmin86 a răspuns (pentru PetreGabriel):

E genetic? eu le-am marit de la 35 la 43 prin sport laughing)

auzi, genetic. tu nu ai auzit de SALA + alimentatie pentru muschi?

copil mic laughing

11 răspunsuri:
| kbxftw a răspuns:

Într-o lună, două faci fix nimic.
Dacă s-ar face chiar aşa uşor atunci toţi am avea braţe mari.

| cristianoionut93 a răspuns:

10-20 de flotari dimineata la pranz si seara... gratis si eficient! faci si piept si brat... si abdomene injur de 15-30!

| Cosmin86 a răspuns (pentru cristianoionut93):

Alt copil mic, apuca-te de sah.

si legat de intrebare, ce vrei tu se face in ANI DE ZILE, cu 4-5 mese pe zi bogate in proteine + SALA la rupere.

Altfel ramai un firav

| mczacky explică (pentru Cosmin86):

Copil miclaughing))))am 22 de ani

| mczacky explică (pentru Cosmin86):

Si pentru intelectu tau ca dai dovada de o intelepciune extraordinara sunt persoane care nu stiu lucru asta

| Cosmin86 a răspuns (pentru mczacky):

Si la 22 de ani nu esti in stare sa vezi cui am dat reply?

Daca eu ii dau reply lui cristianoionut93, DE CE te simti tu?

| Beles_Dany_1995 a răspuns:

Foloseste programul de antrenament Insanity

| R3puBliK a răspuns:

Iti sugerez sa te duci la o sala sau cv de genu asta asa am fost si eu am dat 60 lei luna si nu a fost asa de mult dar mi-a iesit cv iti sugerez sa te duci e o solutie ff buna pentru cazul au si nu cu medicamente din alea careti maresc muschi te strici de la alea funda?

| Flory_Feibey_1995 a răspuns:

Volei pentru brate sau greutati.