| ღAnonimaღ a întrebat:

As dori sa fac exercitii de forta acasa (nu imi permit sa ma duc la sala, e prea scump). Ce exercitii as putea sa fac? Dati-mi va rog un proram complet (maini, spate, picioare etc.). Multumesc!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce echipament ai acasa? ai macar o bara de tractiuni, 2 paralele si 2 gantere reglabile?

p.s. : cum naiba sa fie prea scump...alimentatia pentru muschi e de vreo 7 ori mai scumpa ca sala, pe aia cum naiba o sa ti-o permiti daca nu poti sa mergi la sala

| stefan251 a răspuns:

Te ajut eu! baga id meu stefan_fortzasteaua