| triflex10 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa joc si eu mai bine fotbal joc cat de cat bine un pr a zis ca joc destul de bine fotbal dar cate odata mi se pare ca joc slab imi puteti da niste sfaturi? si mai ales cu ce as putea da suturile de la distanta va rog :* funda

Răspuns Câştigător
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Salut, in primul rand, cu cat joci mai mult fotbal, cu atat iti creste performanta. pentru ati atinge propia performanta la nivel maxim in timpul jocului ai nevoie de ambitie, putini nervi [cand sutezi, si cand intrii la adversar(dar ai grija sa nu ii rupi piciorelebig grin)], si calm, atunci cand pasezi/centrezi/executi o lovitura. bafta la fotbal

3 răspunsuri:
| AdyTtZa a răspuns:

Inscriete la un club stiu si eu.

| triflex10 explică:

Dar fara antrenor nu as putea juca mai bine macar cat de cat?

| Anonim_2718 a răspuns:

Bagate la echipa de fotbal si inveti acolo whistling.