| Ciumpi35 a întrebat:

joc fotbal si sunt fundas. cum fac sa am suturile mai precise si sa imi iasa pasele? imi puteti da niste sfaturi? multumesc pentru ajutor!big grin

Răspuns Câştigător
| 01rukia01 a răspuns:

Uite-te la Galactik Football la toate cele 3 sezoane
nu glumescbig grin

| Ciumpi35 explică (pentru 01rukia01):

Mss uitasem complet cum se chema desenul! dupa ce tiam citit raspunsul am inceput sa ma uitbig grin

| 01rukia01 a răspuns (pentru Ciumpi35):

big grin
go snow go!

3 răspunsuri:
| MihaiStefan13 a răspuns:

Cu mult antrenament in orice caz si pe langa asta mereu fi pe faza si nu precipita adica sa fi hotarat si zici "vreau sa dau acolo!".Dar prima data antreneazate tot mai mult si vei reusi.