| Chindris_Bianca_1997 a întrebat:

Aseara am facut spagatul si m-am lovit deoarece am intins foarte bine picioarele! Cat dureaza aceasta durere si ce as putea face pentru a reface din nou spagatul.

Răspuns Câştigător
| anonimus99uu999 a răspuns:

Ai facut intindere. trebuie sa nu mai folosesti muschiul pana nu mai simti nici macar o jena. durata depinde de tine si de cum te protejezi. data viitoare sa faci mobilitate ca fara nu se poate :* funda?

5 răspunsuri:
| FitMonkey a răspuns:

Daca ai facut intindere dureaza ceva timp. saptamani chiar si luni. depinde

| XTreme00 a răspuns:

Atunci cand nu te mai doare trece durerea este logic. Dupa ce nu te mai doare mai stai cam 1 saptamana si apoi refal.Aloha!

| boghy123 a răspuns:

Ai facut o intindere. asteapta pana iti trecebig grin