| cHoCollaTeFllory a întrebat:

Ce exercitii pentru solduri aveti? Eu am solduri mari laughing. Si vreau sa slabesc, am observat ca as' arata mai inalta asathinking. Funda:*

Răspuns Câştigător
| Smiiiilee a răspuns:

Fa Pilates!

5 răspunsuri:
| qwerty1234 a răspuns:

Fa cardio, adica alearga vreo 20-30 de minute pe zi, asta iti va face tot corpul sa arate mai bine si ai cat de cat grija de alimentatia ta.

| SpeedRun a răspuns:

Pentru solduri iti recomand http://www.eva.ro/.......html...;)

| whitesensation a răspuns:

Apuca-te de alergat

| takukiziku a răspuns:

Eu am avut aceeasi "problema" ca tine, si am facut exercitii de genu : iei un scaun mai inalt si te sprijini cu mainile de el si te ridici pe varfuri ( o sa ti se para ca nu prea are efect, dar merge) sau cele mai bune exercitii...te pui in genunchi si te sprijini cu mainele ( ca catelullaughing ) si intinzi pe rand cate un picior faci cate o serie pentru fiecare (eu faceam cate 50 pe fiecare picior...depinde cat de multe poti face, dar sa nu te soliciti ca poti face febre musculara)
sper ca ti-am fost de ajutor...la mine au mers exercitiile de genu'