| Bogdaaan a întrebat:

Buna TPU... Ce suplimente pentru masa musculara imi recomandati? [faca sala de 8 luni in a 5-a luna am luat un bidon de whey line creatin pro mass, nu prea am vazut schimbari. simteam doar ca am forta mai mare] Ce altceva as pute'a lua? (Xplode, Gfx, Total mass)? Multumesc!

2 răspunsuri:
| alexsev a răspuns:

Ai putea sa le lasi balta ..continua'ti activitatea si fara..mai tarziu o sa fie nasol ..ataca inima afectand bataile ..marirea ficatului iar dupa ce nu vei mai face sala vei slabi vizibl!

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexsev):

Serios? Tu confunzi proteinele cu steroizii... proteinele NU ataca inima in niciun fel si NU maresc ficatul.
"dupa ce nu vei mai face sala vei slabi vizibl"... serios? eu am luat 2 ani si am avut apoi o pauza de 5 ani si ghici ce, nu aratam foarte diferit