| RobykaBskf a întrebat:

Buna TPU ce tip, somatic am eu am 1. 80metri 80kg cand eram mic eram foarte slam cand am crescut m-am ingrasat!
Va rog sa raspundeti

3 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Ai greutatea buna pentru inaltimea ta, doar ca trebuie sa inlocuiesti tesutul adipos (șunca) cu musculatura bine dezvoltata. Apuca-te de sala si sport sau fa acasa exercitii. Sa nu cumva sa slabesti, ca faci cea mai mare greseala.

| RobykaBskf explică (pentru CosminC86):

Da dar bun dar ce tip somatic am am mult strat adipos?

| RobykaBskf explică:

Https://www.facebook.com/....../photo.php uitati-va la poza asta si spuneti-mi umeri is lati dar no iesit bine in poza daca e am 80kg 1.80 daca am 80 cat ar mai trebui sa slabesc sa ajung plat va rog ajutati-ma si spuneti-mi! multumesc