| alexx102428 a întrebat:

Credeți ca o poate învinge Barcelona pe Juventus în seara asta și sa se califice în semifinalele UCL?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cu 1 singur sut pe spatiul portii si ala dat moale sa aiba speranta la calificare? Felicitari Juventus,, felicitari pentru Max Allegri!

| alexboss2020 a răspuns:

Nu stiu, eu fiind fan Real Madrid o sa zic ca nu barca o sa castige meciul cu 3:1 dar nu o sa fie suficient ca sa se califice deoarece pe juventus stadium si-au luat 3 goluri, acum nu stiu ce sa spun vorbim dupa meci sa vedem! Dar o sa fie greu ca Barca sa se califice avand in vedere ca Juventus are cea mai buna aparare din UCL si ca il au pe Buffon in poarta. Orice e posibil!

| Justme111 a răspuns:

Aveam speranta ca vor invinge sad

| geronimo11 a răspuns:

Eu sunt fan Barcelona si chiar am incredere ca se poate. Important e sa dea Barca cel putin un gol in prima repriza si sa prinda curaj. Jucatorii lui Juventus sunt destul de batrani si daca Barca face posesie si ataca cum trebuie o sa marcheze de multe ori. Juve are doi jucatori pericolosi dupa parerea mea : Dybala si Cuadrado, Dybala pentru ca marcheaza mult si Cuadrado pentru viteza. Restul sunt mai mult jucatori cu experienta. Incepe meciul, vizionare placuta!

| YTproHACK5 a răspuns:

Sincer cred ca Juventus va castiga s se va califica.Dar vom vedea.