| anonimatasexy6 a întrebat:

Buna,TPU! Cum sa fac sa slabesc? Gen sa arat bine, vreau sa am o talie mica, un abdomen plat, un fund mic si sa scap de grasimea de pe fata. Cum sa fac, ce să fac? Ce gen de exercitii imi recomandati? Daca puteti, trimiteți si un link de video de pe yt.

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Vrei un fund mic?!
Slabesti fiind in deficit caloric. De consumi mai putine kcal. Exercitii poti gasi pe internet destule, dar iti sugerezi sa mergi la sala, iti va fi mai usor.