| Mii_Ca_1990 a întrebat:

happy Daca fac exerciti pentru fund zilnic, cam 3 seri de cate 30+, in cat timp voi primi rezultate?

Răspuns Câştigător
| Samfu a răspuns:

Daca faci exerciti de trei seri a cate 30+ pentru dos vei obtine rezultate intr-o luna cel mult o luna si doua saptamani. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu personal nu cred in aceste excertiti dar tu fale daca ai timp de pierdut aiurea

| horansgang a răspuns:

Oio, draguto. in cateva saptamani/luni, cel mai probabil luni.
dar ai grija la febra musculara, e nasol rau de tot...
in fine, in cateva saptamani o sa fie o diferenta, asta merge la sigur. bafta!

| Klandestin a răspuns:

Daca se putea asa ceva nu se mai bagau silicoane