| XcrisSSx a întrebat:

Buna,TPU! De 3 luni m-am apucat de flotari si am facut rost si de gantere.As vrea sa stiu daca pot face si flotari si exercitii cu gantere in aceeasi zi.Nu are nimic nu?

4 răspunsuri:
| Cherry a răspuns:

NU nu are nimic. se lucreaza 2 grupe d emuschi diferite si nu are ce sa se intample.

| Cosmin86 a răspuns:

Mai bine alegi o zi pentru flotari si o zi pentru gantere, pe saptamana.

| XcrisSSx explică:

Si trebuie sa fac si cardio inainte? Eu deja sunt slab, deci nu cred ca va mai trebui.

| RockRox a răspuns:

Nu, nu are nimic dar mai intai trebuie sa faci cate putine, nu multe de-o data. Eu spun ca daca maresti numarul cu cate 3 sau 4 in fiecare zi, este ok.