| ThiagoH a întrebat:

De acum un an am facut o obsesie pentru inaltime din motivul ca am fost refuzat de un club de fotbal deoarece sunt mic de inaltime, am 183cm si 15 ani, postul pe care (joc) este portar (goalkeeper).Mi-am pierdut increderea in mine datorita acestui lucru. Toti idolii mei din copilarie sunt mult mai inalti decat mine.
CREDETI CA POT SA FAC O CARIERA CA PORTAR CU INALTIMEA ASTA?

1 răspuns:
| Lowkee a răspuns:

Cum sa fii mic de inaltime la 183 cm? Esti foarte inalt pentru varsta ta