| JeffFantasy a întrebat:

Deci ...La fotbal sunt portar si apar destul de bine dar..nu stiu cum sa ies corect pe acel jucator cand aunt singur cu el sau cand vin 2 pe mine ..Si mai am o problema : pe sus toate le scot dar daca suta pe jos iau gol. cum sa apar suturile pe jos?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incerci sa te plasezi in asa fel incat sa-i inchizi cat mai mult unghiul de sut.
Inveti sa aperi mai bine suturile pe jos facand mult antrenament in acest sens.