| BeHappyOriceArFi a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai inchid ochii cand joc fotbal(sunt portar).
Nu inteleg ce mi se intampla ca doar nu mi-e frica sa apar suturile, intr-o zi imi daduse sangele in palme de la atatea suturi si tot am continuat.

2 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

Probabil ai un tic nervos.Fixeaza cat mai mult mingea si nu te feri cand vine spre tine cu forta.

| godzila007 a răspuns:

Poate este un reflex...si eu patesc la fel cand cineva bate cu ciocanul langa mine, clipesc foarte des cand loveste acel cui cu ciocanul!