| fearlessss a întrebat:

E mai bine sa alergi normal decat sa alergi pe loc? (fara banda de aia de la sala, ..asa pur si simplu pe loc)Si de ce? A si..inca ceva..eu vreau sa merg la sala dar nu am cu cine.e ciudat daca merg singura?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi de ce să fie ciudat să mergi singură la sală?
Acolovei cunoaște fete, băieți, etc.
Alergatul în aer liber este cel mai sănătos.
Pa, pa.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai sa reusesti sa alergi pe loc, daca nu ai banda si nu vrei la sala sunt destule parcuri / strazi pe care poti alerga.

nu e deloc ciudat sa mergi singura, nu vad problema

| fearlessss explică (pentru suntserios):

Mersi..stiu ca sunt parcuri si strazi.dar nu stiu eu ma simt ciudat sa alerg singura in vazul lumi ..ma rog o sa merg si asa...dar daca alerg pe loc vreo 15min ajuta cu ceva? (rezistenta,.) ca am inceput sa alerg asa prin casa.

| suntserios a răspuns (pentru fearlessss):

Nu are niciun rost sa alergi pe log, nu iti folosesti muschii mai deloc si la un moment dat devine chiar plictisitor. e mult mai bine in aer liber.

| Ibrahimovic a răspuns:

Dar de ce sa alergi pe banda de aia, la sala, unde trebuie sa dai si bani?! Nu mai bine mergi pe un stadion si alergi cat vrei, cand vrei?

| fearlessss explică (pentru Ibrahimovic):

Nu am refeream la asta ..ci daca are vreun rost a alerg prin casa pe loc

| TheDarkDragon a răspuns:

Pai nu e nimic ciudat sa mergi singra la sala.Nici mie nuimi place, dar nu e nimic ciudat. Daca vrei sa alergi du-te si alearga in aer liber, undeva prin padure, prin parc, unde e aer curat.

| monidane a răspuns:

Nu stiu ce sa zic eu zic Ca daca alergi si pe banda de sala si normal pe loc e la fel de bine si nu nu e ciudat daca mergi singura
Daca tie iti place :*
funda?

| monidane a răspuns:

Nu stiu ce sa zic eu zic Ca daca alergi si pe banda de sala si normal pe loc e la fel de binee si nu nu e ciudat daca mergi singura
Daca tie iti place :*
funda?