| ErickEmil a întrebat:

fac sala de 4 luni si sunt. upic grasut si vreau sa slabesc macar vreo 5-6 kg intr-o luna preferabil tongue Imi puteti spune cam ce antrenamente si cum sa fac la sala acolo? Ca degeaba ma pun eu ca nebunu sa alerg straight face
Ma rog. daca functioneaza dau funda tongue

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru slabit trebuie sa faci cardio. abia apoi poti continua cu greutati pentru masa musculara. asa ca, trebuie sa alergi mult (pe banda, afara..etc)..sau mergi cu bicicleta.

| Adelin_Vlad_1998 a răspuns:

Nu trebuie sa te pui sa alergi ca nebunul. In primul rand ai nevoie de o alimentatie echilibrata bazata pe mancare atat cu protenie cat si legume si fructe. In ceea ce priveste sala incearca banda de alergare la o viteza normala. Fa foarte multe repetari in serii cu greutati mici.
Sper ca te va ajuta.