| Soarecul1234 a întrebat:

Imi place mult fotbalul si vreau sa-mi schimb idolul. Vreau un jucator care sa nu fie din defensiva sau portar. Un jucator care are viteza, dribling care se foloseste de schimbarea rapida a directiei sau de viteza pentru a dribla, care suteaza cu efect si sa fie destul de tehnic in privinta suturilor si bun la pase. Sau alte variante de ale voastre nu neaparat ce am cerut eu ( dar fara defensiva sau portar si nu din Romania ). Stiu ca cer cam mult dar totusi dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cum poti sa iti schimbi idolul daca cineva iti da cateva nume pe TPU? Uite, spre exemplu, idolul meu este Federer. Crezi ca as putea sa am altul daca pun o intrebare ca a ta pe TPU? L-am ales dupa anumite criterii, la inceput pur si simplu mi-a placut de el, dar apoi mai multe chestii, incluzand in special caracterul, m-au facut sa il ador. Iti dau si eu niste nume aiurea, cum pot deveni acestia idolii tai?

| Soarecul1234 explică (pentru AFR81):

Oricum am gasit altul. Si nu de pe TPU.

| SimoonaD a răspuns:

Arjen Robben!