| Raulgabriel17 a întrebat:

Salut,fac de un an și ceva fotbal și încă nu mi-am găsit o poziție las auci calitățile mele și vă rog să mă ajutați:

1.75 înălțime
Șut bun
Pase bune
Defensivă medie
Viteză medie spre bună
Dribling slab

Mulțumesc anticipat!

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si antrenorul ala al tau ce zice?

| Raulgabriel17 explică (pentru suntserios):

Atacant dar la driblingul meu

| sierra1 a răspuns:

Dacă citesc incă odată, cu atenție, imi pare că Messi are deja postul periclitat!

| johnnny123 a răspuns:

Din moment ce faci de un an fotbal într-un cadru organizat, nu ar trebui să decidă antrenorul pe ce poziție ești cel mai bun?

Noi nu te-am văzut niciodată jucând, deci ce sens are părerea noastră?

| TheGentleman a răspuns:

Portar, dacă nu știi să driblezi laughing rolling on the floor rolling on the floor

| Raulgabriel17 explică (pentru TheGentleman):

Tu vrei să mă fac de râs?

| TheGentleman a răspuns (pentru Raulgabriel17):

De ce te-ai face de râs? Portarii sunt din păcate subestimați, deși importanța lor este crucială

| 120bulevard a răspuns:

La echipa comunei, esti bunicel