| obsercvayr a întrebat:

imi puteti spune va rog frumos exerciti pentru abdomen, cate seri sa fac si cate repetari in fiecare seara daca se poate. Exemplu cu exemplu va rog frumos, daca se poate si imagini cum sa fac abdomenele. Nu uitati sa imi spuneti cate repetari si cate seri sa fac in fiecare seara, ca in cel mai putin timp sa am un rezultat destul de ok. Multumesc.

12 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Abdomenul se face cu alimetnatie, NU cu exercitii

termina cu abdomene

abdomene = cele mai INEFICIENTE exercitii

pune mana si documenteaza-te :

http://www.culturism.ro/......domen.html

| Cosmin86 a răspuns (pentru Mihaela1964):

"how to get six pack abs fast with this workout without diet.", din start cand vad descrierea aia imi dau seama ca e un video de 2 bani

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Cosmin86):

La mine a functionat, daca il urmareai vedeai ca nu e chiar de doi bani.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Mihaela1964):

L-am urmarit.

six packs = scaderea indicelui de grasime sub 10 %, doar din exercitii faci asta daca ai METABOLISM RAPID.

90 % din oameni NU AU metabolism rapid, deci 90 % o sa esueze lamentabil cu asemenea exercitii.

E ceva cunoscut de ZECI DE ANI in lumea sportului, mai documenteaza-te si tu

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Cosmin86):

Cu multa placere.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Mihaela1964):

Pentru ce? pentru o tampenie de clip?

Răspuns utilizator avertizat
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Alimentatie + Cardio asa se face abdomenul. nici intr-un caz sa faci abdomene in fiecare zi.

| CristiMC a răspuns:

Cosmin86 are drepta, exercitiile pentru abdomen conteaza putin importanta este alimentatie, feresteta de prjeli sucuri, inloc de prajit poti sa le fierbi

| ANAMARIAHOTGIRLY a răspuns:

Dimineata(nu seara)30 de abdomene normale si 10 pe burta, 6 zile pe saptamana.