| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.

M-am apucat de o luna de sala si vreau sa va intreb daca e OK sa fac in aceeasi zi Spatele si Picioarele.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Depinde de scopul pe care-l ai. De obicei la sala faci ceea ce te sfatuieste indrumatorul de sala, in functie de scopul propus de tine.

| Cosmin86 a răspuns:

Evident ca NU. Ar insemna sa stai 2 ore la sala, cea mai mare prostie facuta de incepatori.

| CulturismsiFitness a răspuns:

Tot timpu picioarele se fac singure. Daca vrei sa faci un antrenament k-lumea atunci fa picioarele singure. Spatele il poti combina cu triceps sau biceps. Depinde de tine ce urmaresti. Succes!