| pisiccca a întrebat:

Mai ales fetelor happy (care cred ca ma vor ajuta mai mult)!
Eu inca de mica am avut picioarele mai groase deoarece si bunica si sora mea le-au avut asa, in afara de mama.Mie nu imi place sa am picioarele groase phbbbbt (seman mai mult a barbat decat a fata angry ).
As vrea daca stiti, si daca vreti sa-mi spuneti daca se poate ca e sa "slabesc" in acea zona.Doar acea zona este cu probleme crying.
As mai vrea,daca stiti, si niste exercitii, care poate m-ar ajuta cu problema mea..Va rog, ajutati-ma, caci din cauza afurisitelor de piciare mereu par foarte grasa.Dar medicii imi zic ca greutatea mea este prea mica fata de cea pe care trebuia ca eu sa o am la aceasta varsta straight face.
Sper sa ma ajutati! Mutumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| bogdan1004 a răspuns:

Poti sa incerci sa alergi cam vreo 3 km in fiecare zi:
1.Este sanatos
2. Dupa alergare corpul lucreaza si pierzi o gramada de calorii
3.Acum nu dupa 2 zile sa vi cu explicatia ca:"Nu ma simt nu stiu cum"laughing caci dupa vreo luna ti se va vede un rezultaat mai slabut si cu cat vei continua sa alergi cu atat se va vedea mai bine rezultatulhappy

| NagatoTenseiHD a răspuns:

E normal la fata in clasa la mine am vre 3-4 fete care au aceeasi problema asa ca nu-ti mai face griji. Funda pliZzz.

| Daria163 a răspuns:

Iti recomand saritul corzii.Eu am slabit mai ales la picioare si fese.Succes! :*

| Speechless a răspuns:

Hraneste-te sanatos, renunta la fast-food, dulciuri, sucuri, produse de patiserie, fa sport, iesi afara la fuga, mergi la o sala de aerobic de 2-3 ori pe saptamana, nu inteleg ai picioarele groase jos sau in general? adica esti grasa la picioare sau ai picioru gros deasupra labei piciorului?