| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cat de stupida vi se pare intrebarea mea dar cand ma duceam la scoala la orele de sport nici o fata nu facea sportul si stateau toate pe banca. De ce? straight face

Răspuns Câştigător
| Apocaliptic a răspuns:

A, simplu.

Ori nu le place sa faca sport.
Ori le e lene.
Ori se uita la baieti.
Ori vorbesc de-ale lor.

Funda? big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru Apocaliptic):

Tu faci exercitii pentru muschi si ceri funda? straight face

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In 80% din cazuri de lene si ca sa aiba timp sa barfeasca.

| Adryanna2000 a răspuns:

Si cele de la mine din clasa fac la fel.Insa la mine este cred vorba despre altceva.De la o anumita varsta (pubertate) fetele nu mai reusesc sa indeplineasca toate cerintele sportive si probabil de jena aleg sa evite sportul.

| KingSize a răspuns:

Sa nu le intre chilotii in. stii tu ce

| Celese a răspuns:

Depinde...poate ca erau racite, poate ca le dureau mainile sau picioarele, dar in cele mai multe cazuri fetele nu fac sport din cauza problemelor lunare. Sper ca te-am convins! happy

| flflorin a răspuns:

Parerea mea este ca vor sa uite la voi si sa barfeasca