| xmasx a întrebat:

o intrebare. pentru a scapa de solduri si burta. ce exerciti si ce sporturi pot sa fac? REpede

5 răspunsuri:
| stresat a răspuns:

Incearca sa alergi si sa faci si putina sala. Sunt sigur ca in 2-3 luni o sa ai rezultate vizibile. Si dieta este un lucru foarte important. Si sa nu cumva sa te infometezi, mi se pare cea mai mare prostie atunci cand vrei sa slabesti.

| rebekka11 a răspuns:

Ei bine, eu am incercat 8 minutes abs in cam 2 luni totusi iti regleaza si abdomenul, dar si soldurile. Eu acum o luna mi-am cumparat relaxe&tone de la teleshopping iar intr-o luna se cunosc foarte vizibil rezultatele mai bine decat cu sportul. Avantajul este cu aparatul ca nici nu iti cauzeaza, insa este mai usor decat sa stai in fiecare seara sa obosesti si sa transpiri degeaba eu ti le recomand pe amandoua faci cum veri tu, insa si cum iti este tie mai usor. sper ca am fost de folos. fundita?

| xmasx explică (pentru rebekka11):

Pai am relax&ton da nu ma ajuta cu nimica. tu mai exact cum il folosesti?

| rebekka11 a răspuns (pentru xmasx):

Pai in fiecare seara il misti prin jurul abdomenului cate 10-15 min cand incepi sa te inrosesti sa nu te sperii ca isi face efectul, dar daca vrei iti poti da si cu o crema ajuta mai mult subtierea abdomenului. sper ca ti-am fost de folos. pupic.

| AncutssaM a răspuns:

In primul rand,ca sa slabesti nu trebuie numai sa faci sport,ci trebuie sa tii si regim, iar asta include renuntarea la paine, prajeli etc. Ca exercitii fizice iti recomand abdomenele si genoflexiunile. Pentru mine a mers fb. Succes! Fundita?