| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Peste o saptamana v-a trebui sa alerg 3 km la un concurs, am antrenament insa nu cred ca voi rezista sa termin cursa, imi puteti recomanda niste pastile energizante care sa nu fie daunatoare sau sa aiba efecte adverse?

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Sincer sa fiu nu stiu ce ai putea lua in asa scurt timp, eu zic ca nu are rost sa iei ceva pentru ca nu o sa-si faca efectul in asa scurt timp.
Sa te uiti pe energizantele pe care le iei si daca, contin taurina, sa nu le iei pentru ca taurina afecteaza inima inca d ela a 5-a doza.