| anonim_4396 a întrebat:

peste o saptamana v-a trebui sa alerg 3 km la un concurs, am antrenament insa nu cred ca voi rezista sa termin cursa, imi puteti recomanda niste pastile energizante care sa nu fie daunatoare sau sa aiba efecte adverse?

2 răspunsuri:
| sinx a răspuns:

Ti-as recomanda Gatorade... este o bautura pentru sportivi care suplineste nevoile tale din timpul efortului. Incerca cu incredere...

| mornea a răspuns (pentru sinx):

Daa...cel mai bine e sa nu te indopi cu pastile, antreneaza-te treptat, zilnic si o sa poti alerga atat...si cum zicea si sinx, bea gatorade in timpul cursei, iti va aduce tot aportul de carbohidrati si de hidratare de care ai nevoie ca sa dai tot ce-i mai bun din tine.si BAFTA! 1