| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU... spuneti-mi va rog cum sa fac. sau o metoda ceva sa castig la pariuri sportive.am urgent nevoie de niste bani!

Răspuns Câştigător
| mitsufball a răspuns:

Incearca sa pariezi pe meciurile nu cu cota mica, ci meciurile care ar cam trebui mai mult ca sigur sa castige o echipe gen : "Barcelona - Bayern Leverkusen" bine, si astea au cote mici ideea este sa te uiti si la forma echipei si la mai multe si inca ceva : pe un bilet nu pune foarte multe meciuri pune si tu cam 2 maxim 5 meciuri. sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| joe2011 a răspuns:

La muncaaa tata

| EduardPaul94 explică (pentru joe2011):

We desteptule eu tiam cerut informatii legate de munca? nu mai intra daca nu ai raspunsuri

| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

Pai ai putea pune de ex 11 meciuri din care 9 cu cota mica ex; real osasuna,barca-malaga, deci sigure si unul sau doua le pui care sa fie sigure(dupa forma echipei) dar cu cota mare, astfel ai si castig bun si sanse mari. PS; la meciul cu cota mare un ex bun ar fi manchester-liverpool.Liverpool nu e intr-o forma buna, dar manchester da, iar cotele sunt aprox egale.Asa am pus eu si mi-a iesit meciul.

| aurelian_4480 a răspuns:

Pai acum cum vin meciurile din europa ligue si chempions ligue
pariaza si tu ex steaua twente baga cota cea mai mic ex 1.2 1.3

| happynela a răspuns:

Daca ai nevoie de bani, cum ar fi cu munca?

| Mario_Gomez_1989 a răspuns:

Www.5predictii.ro cele mai tari ponturi sportive