| 4amul123 a întrebat:

stie cineva cum sa castig la pariuri sportive metoda sigura?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Păi hai să ne gândim puțin logic (știu că e greu, dar să facem un efort)

Dacă ar fi existat o metodă SIGURĂ de a câștiga la pariuri, nu ar folosi-o toată lumea? Și în acest caz, ar mai avea sens să existe pariuri? Cine le-ar mai organiza și de ce?

4 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

De fiecare data cand vrei sa pariezi, pui suma de bani pe care vroiai s-o cheltui intr-un sertar, buzunar separat etc. La sfarsitul lunii, scoti bani, ii numeri si ce-ti iese este castigul din pariuri dinluna respectiva.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da. Nu joci.

| nda a răspuns:

Eram bogat daca stiam o formula magica.