| Laurentiu_Oprean_1993 a întrebat:

sunt fata am 17 ani si vreau sa merg la sala ce sa fac pentru a da jos burta (nu am multa ) si vreau picioare slabe sa am, mai ales la coapse, sa fie slabe, dau funda!

2 răspunsuri:
| SoleX a răspuns:

Daca ai un stil de viata sedentar iti recomand mersul grabit pe banda(20-30 minute)nu alergat(mai ales sprint)daca vrei sa dai jos stratul adipos

| antonyo1771 a răspuns:

Eu am slabit foarte repede!
este vorba despre indoor cycling.Te pui pe o bicicleta si dai la pedale mai tare sau mai incet depinde de muzica. pentru ca Alergi pe ritmul muzicii. eu m-am apucat de 2 saptamanii si am dat jos aproximatic 5 kilograme! funda?