| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

Buna prietenii TPU tongue
As vrea sa imi spuna cineva care se pricepe la sala si la diete de slăbit ce trebuie facut pentru a da burta jos? Pana la vara si coapse mai slabe, ce exerciții pot fi făcute acasa? 1) Exerciții + dieta pentru picioare slabe mai ales coapse slabe 2) Daca 4 zile nu mananc dupa ora 4 ma ajuta? Pana la ora 16 sa mananc ce vreau si cat pot, dupa sa nu mai mananc pana in a 2-a zi? Doar 4 zile sa tin dieta asta, ma ajuta? 3) Sunt ceva exerciții sau altceva de mărit sânii natural?! Dau funda multumesc!

3 răspunsuri:
| NellieLovett a răspuns:

Abdomene...multe abdomene

| SorinelF86 a răspuns:

Varsta, inaltime, greutate? pentru a da burta jos trebuie sa mananci la cat de cat la program.
1. exercitii cardio, alergat (sprinturi), sarit coarda, alergat cu genunchii la piept si calcaiele la fund etc... cat despre dieta, multe legume si fructe, totul fara faina alba de grau, fara sucuri din comert, grasimi...
2. nu te ajuta daca te infometezi pentru ca corpul iti dizolva grasimea si masa corporala iar apoi cand mananci nu pune inapoi muschi ci doar grasime, trebuie sa mananci de 5 ori pe zi, nu mult dar nu trebuie sa te infometezi
3. natural sanii cresc daca te ingrasi tongue

| Tarzann a răspuns:

Flatari,abdomene,alergare si daca ai o bara sa faci tractiuni