| Bomboaneee a întrebat:

Bună TPU, sunt nouă aici :3 A fost un timp în care eu m-am îngrașat la picioare și la fund. Toată lumea a zis ca imi stă foarte bine așa, nu eram nici slabă și nici grasă. Eram potrivită, și acum am mai slăbit la picioare și orice aș mânca nu mă îngraș. Vreau să pun mai mult la fund dar si la picioare cât de cât. Deci vreau niște exerciți pentru bombarea fundului și pentru a mă îngrășa la picioare. Sau puteți să îmi ziceți ce trebuie să mânânc. Fundă pentru cel mai bun răspuns.

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Hei dar de ce trebuie sa ai fundul mai bombat fiindca asa ti-au spus altii ca iti sta mai bine(probabil majoritatea baieti )? Tu trebuie sa te simti bine in pielea ta, iar cui nu-i convine, problema lui.Nu trebuie sa depui efort si sa te schimbi doar pentru a face pe plac altora.

| Bomboaneee explică (pentru J0B0MAT):

M-am referit că sunt mai slabă la picioare și am fundul mai mare. Și vreau să mă îngraș la picioare dar tot odată și la fund. Sunt fată și îmi pasă de corpul meu.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Bomboaneee):

Pai daca vrei sa o faci pentru tine e ok, dar daca o faci pentru altii nu e bine.O alta metoda in afara de mancat mult ar fi vitaminele si suplimentele alimentare.Dar astea nu garanteaza ca te vei ingrasa doar in anumite zone ale corpului.

| Bomboaneee explică (pentru J0B0MAT):

Aha..Am înțeles, oricum îți mulțumesc.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Bomboaneee):

Cu placerehappy