| sashareina a întrebat:

am si eu o problema.mai acum un an aveam aproape 60 de kg si imi doream mult sa slabesc in zona abdomenului. iar de un an incoace am slabit si am ajuns la aproape 48 de kg...acum am impresia ca sunt prea slabastraight face as dori sa ma mai ingras vreo 3 4 kg dar nu vreau sa ma ingras din nou la abdomen, ci doar la picioare, fund, fata. ce ar trebui sa mananc si ce exerciti sa fac ca sa nu ma ingras la burtica.pls

Răspuns Câştigător
| nimenialtudecatunanonim a răspuns:

Cateva trucuri de slabit:
nu manca dupa ora 7 ,
mananca mult dimineata
fructe si legume in loc de dulciuri
si fa sport o ora pe zi

2 răspunsuri:
| madaa a răspuns:

Eu as zice s amergi la inot este singurul sport care iti antreneaza toti muschii si in plus este releaxant te ajuta la coloana si vei arata f binewinking ::*

| Georgiana98 a răspuns:

Mananca ceva cu mai multe fibre nu cu mai multe grasimi.Si fa seara inainte de culcare vreo 20 de abdomene. Daca poti daca nu fa mai putine.