| Yurim a întrebat:

Vreau foarte mult sa fac un sport dar nu ma pot decide deloc. Am de ales dintre: tenis de câmp sau handbal. Nu prea le am cu sporturile de echipa dar totuși handbalul mi se pare un sport frumos, dar totuși, ce sa aleg? Mulțumesc anticipat love struck

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Handbal, e un sport de echipa cred ca e mai frumos si mai palcut decat un sport singuratic cum este tenisul de camp.
acum fiecare cu ale sale, consider ca handbalul e mai sanatos si te dezvolta armonios, pe cand tenisul iti face bicepsul puternic si antebratul

| Violleta2022 a răspuns:

Handbal.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tenis, o sa ajungi o Simona Halep

| siriusblack98 a răspuns:

Nici unul din cele doua.Inotul este mult superior si te sfatuiesc sa alegi aceasta varianta.Personal daca vrei neaparat sa faci o alegere, mergi catre tenis.Macar nu trebuie sa cooperezi cu cineva ca sa poti juca si eventuala castiga un meci.

| Yurim explică (pentru siriusblack98):

Am făcut înot. Nu mai vreau sa am aceasta experienta. Toți cei de acolo se dau mari, spun ca sunt nu știu ce campioni, se dau mari ca sunt bogati, chiar nu mai vreau sa am absolut nicio legătură cu acest sport... sad

| siriusblack98 a răspuns (pentru Yurim):

Din ce cunosc cazuri,si la tenis e acelasi lucru. Tenis, inot, calarie, polo, toate atrag cam acelasi grup de oameni ''selecti''.

| LikeForMe123 a răspuns:

Handbal. Plus ca tenisu' e cam scump din ce stiu.

| Rares111111 a răspuns:

Handbal-ul este mult mai frumos si un sport bun pentru fete. Pe langa asta inveti ce inseamna echipa si poti coopera cu ceilalti membri ai echipei. SUCCES!

| Yurim explică (pentru Rares111111):

Mulțumesc, dar asta e chestia eu nu prea pot coopera sad