| arual93 a întrebat:

Buna,TPU! vreau sa imi cumpar o pereche de poantofi sport nike pentru running, am decis asupra a doua modele preferate, intre nike free run 5 si nike free xt motion fit+. Poate ma ajutati cu un sfat cei care detineti unul dintre modele.Acesti adidasi de running pot fi folositi si in alte ocazii, gen everyday.Este vreo diferenta intre nike running si training? ..se pot face exercitii si cu cei de alergat? multumesc

1 răspuns:
| ovidiunicolae a răspuns:

Nu nu se pot face exercitii si cu cei de alergat pentru ca de aia se numesc de alergat si cei mai buni adidasi running sunt nixe free run 5 dupa mine sper ca te-am ajutat.(cool) happy