| Laurentiu_Oprean_1993 a întrebat:

vreau sa imi spuneti cate ceva despre abdomene, as vrea un sfat!
Vreau sa fac abdomen plat, am foarte putin burta, si merg la sala de luni pana vineri, uneori mai rar uneori mai des sau si sâmbăta! Vreau sa stiu cat sa alerg sa scap de burta? Ce sa mai fac pentru asta si cate abdomene sa fac? Fac oricât este nevoie si oricâte zile trebuie dar vreau sa am abdomen plat pana in Iunie, ma tin si de alimentație, mananc mai sănătos, foarte rar mai mananc dulciuri. Va rog sa imi spuneti cate abdomene sa fac, si pentru solduri!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Abdomenele nu ard grasime, tu trebuie sa faci sprinturi sau max interval circiut care arde grasime, ridicare de greutati etc intensitatea conteaza nu durata, o dieta low carb