| fixy a întrebat:

Buna tuturor, de luni voi incepe sa merg la sala 2 ori in saptamana,problema e ca nu voi avea acolo un instructor si as vrea sa ma ajutati cu un program bine definit de exercitii, dati-mi o varianta corecta ca m-am saturat sa caut pe net si sa gasesc o sumedenie de programe+ la aceasta am acasa, paralele si bara incadratile si pe ele in program..mersi mult FUNDA

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MADLOVEX a răspuns:

2 ori pe săptămână? Mai bine stai acasă, fără supărare, dar în 2 zile nu vei avea rezultate nici dacă ai băga toate aparatele/exerciţiile de 2 ori într-o zi ( credemă că ştiu ce zic, practic culturism de 8 ani ). Programe zici? Detaliază mai mult ce vrei tu să faci... masă musculară/definire?

| fixy explică (pentru MADLOVEX):

Nu tu nu intelegi.eu lasa ma voi duce de 2 ori insa dupa programul meu pe care l-am stabili acum voi lucar si acasa si pe teren la aer liber