| anonim_4396 a întrebat:

sunt clasa a 8 a si practic atletism de cinci ani si as vrea sa ma las din mai multe cauze...credeti ca ar fi prea tarziu sa ma apuc de handbal sau karate?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu e tarziu. Daca vrei sa te lasi din cauza antrenorului, te poti duce oricand la alt antrenor, unul de care te informezi inainte ce e de capul lui si cum apreciaza oamenii.

Daca nu, poti face handbal sau karate linistita.

| alexs99 a răspuns:

Nu e tarziu, dar du-te in urmatoarele luni, nu mai amana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Karate nu prea cred ca e placut sa faci, handbal merge, dar e nu mai amana momentul

| Sjsosoa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba daa..ma pricep la toate sporturile(handbal volei basket fotbal tenis etc) karatele si de fapt sa ma bat e singurul lucru pe care nul stiu asa bine

| Strong_Emanuel_1998 a răspuns:

Te poti apuca de orice vrei si crezi ca iti place.Eu practic handbal aproape de 2 ani si am invatat foarte multe lucruri si particip cu echipa mea [ASB] la majoritatea competitiilor din tara. Dar ce conteaza cel mai mult este antrenorul: cum se poarta cu elevii...ce stie si cat stie iar daca stie handbal/karate foarte bine trebuie sa stie sa iii invete pe elevi... sper sa iti fie de ajutor