| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si practic multe sporturi(karate atletism handbal)..si as vrea sa imi spuneti cateva meserii foarte periculoase (gen brigada antidrog..armata si alte chestii pot fi si din alte tari.
PS. sunt fata(dar asta nu conteaza prea mult

9 răspunsuri:
| BracKMyhay95 a răspuns:

Poti sa te faci Terorista. Este ff periculoasa, chiar in fiecare zi mor cate 2-3 teroristi deci este destul de periculos. happy

| anonim_4396 explică (pentru BracKMyhay95):

Wooow..ai scris commentu crezand ca esti interesant..am mentionat sa fie legal? de unde castigi bani cinstiti?

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai spus nimic gen "meseria sa fie legala" si nici "sa se castige bani din asta" eu mi-am dat cu parerea, cum o fac cam toti cei de pe TPU, nu cred ca te astepti la raspunsuri serioase din partea unei comunitati. Daca ai fi interesata cu adevarat te-ai fi dus undeva la fortele de munca nu stiu si ai fi intrebat. Deci in concluzie tu esti cea care vrea sa se dea in spectacol cu intrebari de genul asta.

| Sjsosoa a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Am pus o intrebare...si nu vad rostul ca sa spui la misto...

| pcsick a răspuns:

Daca tata-l tau nu e ruda cu obama, aici in Romania nu o sa ajungi nici macar soldat avand in vedere ca esti fata.
iar cei de afara crede-ma ca nu vad bine emigrantii, dar sa ii mai puna si in armata.
armata...ciudata fatalaughing
urasc femeile cu muschi. yuck big grin

| anonim_4396 explică (pentru pcsick):

Am posibilitatea sa intru intr-un liceu militar unde sunt alocate 20 de locuri fetelor...deci sunt locuri pentru fete in Romania in armata..apoi..ma bucur draga ca le urasti..sunt mai bune alea care stau toata ziua poarta blugi stramti si le iese grasimea pe afara de tii mai mare scarba sa le privesti..sau poate iti plac anorexicele care nu am nici macar carne pe oasele alea si cine a spus ca am muschi imensi...nu arat ca o culturista sau ceva..am cat imi plac mie.

| xCrazyWolf a răspuns:

Esti fata si iti doresti armata? Cam urat din punctul meu de vedere. insa fiecare alege. tot respectul daca asta iti doresti. Ce sa zic, ar fi trupele SEAL, Delta Force, Legiunea Straina, Armata Romanalaughing, Grupul Alpha, Trupele SAS britanice.

| nonik99 a răspuns:

Legiunea straina, servicile secrete, diicot, s.a.m.d

| boghy123 a răspuns:

In general chestii ce tin de razboi/batai laughing ex(armata, politista, luptator, etc)