| golanfinutz a întrebat:

Buna tuturor sunt robert am 16 ani si 41 de kg sunt clasa a 9, am acasa 2 gantere una de 6 kg alta de 7 si fac in fiecare zi de exemplu luni-biceps, spate marti-piept umeri miercuri-flotari genoflexiuni abdomene triceps -joi-spate biceps.vineri -piept umeri vreau sa stiu de ce sunt asa de slab de mancat mananc si sunt si cocosat cum sa fac sa pun grasime si muschi pe mine mai repede multumesc astept:*

4 răspunsuri:
| Moonster a răspuns:

Mananca de la fastfood si ai sa vezi cum te ingrasi... si daca ai coloana stramba ar fi bine sa vizitezi un medic, pentru ca mai tarziu sa nu ai de suferit din acesta cauza! 1

| golanfinutz explică (pentru Moonster):

Pai cateodata mai mananc de la fast food dar crezi ca am bani de fastfood faza e ca sunt slab la 16 ani 42 e kg azi mam cantarit

| golanfinutz explică (pentru Moonster):

Pai mai mananc si de la fast-food dar nu-mi permit zilnic ...intelegi?

| Moonster a răspuns (pentru golanfinutz):

Dap, imi dau seama! Stai asa cum esti, ca e mai bine sa ffii mai slab decat gras! Si tot frumoas esti!